Відео: найграндіозніші і небезпечні способи тварин нападати і захищатися

67

Стріла здатна пробити кістку, куля, випущена з пістолета, легко пройде через дерев’яні двері, а за допомогою ак-47 можна пробитися крізь цегляну стіну. Людство проробило величезний шлях, щоб удосконалити своє озброєння і зробити його ідеальним. Але є й інша зброя, яке набагато потужніше нашого, і воно належить тваринам.

Плюється кобра з боку виглядає як звичайна змія. До неї абсолютно точно не варто наближатися. Адже, крім отруйного укусу, вона навчилася стріляти токсинами так, щоб потрапити противнику в очі. Вона навіть спеціально цілиться в цю частину тіла. Загнане в кут тварина здатна вистрілити на два метри і потрапити в ціль. Ці плювки всього лише спосіб самозахисту. Еволюція подарувала зміям отруту самого різного дії, він може засліплювати, зупиняти серце, паралізувати, викликати кровотечу, відмирання тканин і спровокувати задуху. Однак найпотужніший-це отрута острівного ботропса. Адже він здатний викликати некроз тканин. На щастя, ця змія зустрічається тільки в безлюдних районах.

Коникові хом’ячки, мишачі лемури, гігантська рогата ящірка і фріни володіють просто нереальним зброєю. Перші-це милі маленькі пухнастики, які не тільки несприйнятливі до отрути змій і скорпіонів, але і володіють неймовірною силою. Якби вони були розміром з ягуара, то одним укусом змогли б роздрібнити бетонні плити. Мишачі лемури навіть миліше хом’яків, але це не заважає їм розвивати колосальну швидкість. Відстань трохи менше метра вони долають за 0,1 секунди, тобто розганяються до 6,4 кілометрів на годину за 0,05 секунди. Якщо лемура збільшити до розміру винищувача, він обжене його. А фріни неймовірно гнучкі, вони можуть протиснутися в будь-яку щілину або піднятися на нереальну для свого зростання висоту. Ящірка ж може зрушити з місця предмети в сім разів важче її самої. тут можна побачити найбільш видовищні шлюбні поєдинки тварин.

А людям у свою чергу дісталося від еволюції теж не менш круте зброю-інтелект. Але тварин вона теж в цьому плані не образила. Багато з них набагато розумніші, ніж нам здається, у них навіть є власні стилі бою. Наприклад бородавочники: вони найчастіше впираються головами один в одного і штовхають, поки один з супротивників не дасть слабину. У цей момент дикий кабан використовує свої великі загнуті вгору бивні. Вони ідеально підходять для того, щоб зачепити ворога і крутанути його в бік, а потім атакувати. А щури нападають ззаду. Кенгуру головний упор роблять на лапи і хвіст, поки штовхають ворога по животу і б’ються, дряпаючись.

Але самий легендарний стиль бою-пінгвіній. Він полягає в тому, щоб грізно дивитися на противника. Багато тварин тренуються, так само як і люди, якщо звичайно їм попадається відповідний партнер для спарингу. Прийоми відточуються в ігрових бійках, тварини імітують укуси, змагаються один з одним, зображують полювання або конфлікти. Стеллерова чорноголова блакитна сойка і звичайний американський ворон ніяк не могли поділити годівницю. Перша підлетіла до найближчого куща, зламала гілку і атакувала нею птицю. Противник кинувся у відповідь, сойка упустила зброю. А ворон схопив його і полетів з нею за суперницею. А про самих незвичайних шлюбних ритуалах можна прочитати в іншому нашому тексті .