Які бувають види солі (8 фото)

614

Сіль – це сама популярна приправа, без якої не обходиться приготування більшості страв. Багато з нас знайомі лише з найпоширенішою кухонною сіллю, однак, насправді існує велика кількість різних видів солі. З деякими з них вас познайомить цей пост.

Кухонна сіль

Отримати таку сіль дозволяє метод випаровування самодостатньою, осідної або кам’яної солі. Соляні озера таять самодостатню сіль, морська вода дає нам садочную сіль, в той час як кам’яну добувають в шахтах з соляних відкладень. Садочная і морська сіль мають особливий смак, так як в них найбільше мінералів. Дрібні білі кристали хлориду натрію розрізняють за сортами: другий, перший, вищий і екстра. Кількість хлористого натрію і корисних елементів залежить від сорту.

Кошерна сіль

Дана сіль містить середньозернисті кристали і підходить для приготування м’ясних страв.

Органічна сіль

Органічна сіль зроблена з жорстким вимогам. Отримати відповідний сертифікат, і займатися виробництвом даної солі не просто. Позначки Bio-Gro (Нова Зеландія), Nature&Progres (Франція) і Soli Association Certified (Уельс) говорять про те, що перед вами справжній продукт.

Чорна сіль

Ще з давніх часів придумали спосіб виробництва чорної солі. Для зміни кольору сіль запікали. Наявність вугілля робить цей вид солі особливо корисним, так як вона сприяє виведенню з організму токсинів і шкідливих шлаків.

Гімалайська рожева сіль

Природним способом такий вид солі був висушений багато мільйонів років тому. Лікувальні властивості солі забезпечують 85 мікроелементів, що входять до її складу. Вона вважається найбільш екологічно чистої натуральної.

Червона гавайська сіль Alaea

Додавання глини з прожилок між застиглими потоками лави забезпечує солі червоний колір. Крім того сіль отримує ще більше мікроелементів і заліза.

Сіль Fleur de Sel

Це французьке назва перекладається як «квітка моря». Соляні ферми в Геранде займаються виробництвом даного виду солі з морської води. Технологія виробництва не змінилася з давніх часів. Кристали солі збираються вручну, вона володіє надто м’яким смаком і коштує досить дорого.

Сіль Kala Namak

Володіє специфічним запахом, цю сіль добувають в сірчаних озерах північної Індії і Пакистану. Сіль входить до складу приправи «Чат масала», будучи її основним інгредієнтом. Дивно перетворює смак страви за рахунок кислуватого «яєчного» присмаку і сірчистого запаху.