Яка процедура розлучення.

4-27-2018

Яка процедура розлучення.
Звернувшись до адвоката, в разі розірвання шлюбу в судовому порядку, ви зможете заощадити особистий час, набувши при цьому надійного захисника ваших інтересів у будь-якій спірній ситуації. Розлучення без згоди чоловіка чи дружини — одне з найбільш морочливих справ сімейного права, і допомога грамотного фахівця допоможе залишитися у виграші, заощадивши час, нерви і зберігши майно. Вступаючи в шлюб, більшість з нас не думає про можливість розлучення. Проте інколи обставини складаються так, що шлюб необхідно розірвати. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі источник.
Причини для цього можуть бути різними, а от процедура шлюборозлучного процесу для всіх пар одна і та ж. Причому в більш ніж половині розлучень виникають спірні ситуації, що вимагають консультації адвоката — спеціаліста по сімейних справах. При розлученні через органи РАЦС достатньо подати заяву особисто (у РАГС або в МФЦ) або через Портал державних послуг (www.gosuslugi.ru), сплатити мито та вже через місяць можна буде отримати свідоцтво про розірвання шлюбу. У тих випадках, коли у подружжя є спільні діти, які не досягли 18-ти років, або один з подружжя не згоден на розірвання шлюбу — шлюборозлучний процес здійснюється через суд.
Також майже завжди закінчуються судовими засіданнями і майнові спори подружжя, особливо, як свідчить адвокатська практика, якщо справа стосується нерухомості. У разі розірвання шлюбу В судовому порядку одного, а краще обом подружжю знайти адвокатів, що спеціалізуються на сімейних справах. Якщо така угода відсутня або вона порушує інтереси дітей, то дані питання також залишаються на розсуд суду. Н.