Як правильно вибрати кулькову ручку

7-20-2020

Ручка канцелярська – такий буденний і звичний предмет для більшості з нас. Ми нею і пишемо, і малюємо, і навіть балуємося на уроках. Також хочемо порекомендувати купити ручку на сайті http://whoiswho.com.ua/2020/05/genialnoe-izobretenie-sharikovaja-ruchka/

Зараз, коли ми практично повністю перейшли у віртуальний світ, ручка все ще найпопулярніша канцелярське приладдя. Але що ми про неї знаємо? Які вони бувають?

Історія

Перша запатентована кулькова ручка з’явилася в 1888 році завдяки Д. Лауду. Він-то і придумав сам механізм – ручку з кінчиком, який обертається. Але, на жаль, вона мала недоліки, головним з яких було те, що чорнило протікали. Оскільки використовувалася звичайна фарба для пір’яний ручки, вона була не зовсім придатною, ці чорнило текли в жарку погоду і просто замерзали взимку. Після цього багато винахідників намагалися вдосконалити її. Кулькова ручка сучасного типу була запатентована в 1938 році журналістом Л. Біро. Вона вже мала звичний нам кульковий механізм і писала швидковисихаючими чорнилом. А першим великим замовником його винаходу стали Військово-повітряні сили Великобританії. Вони замінили пір’яні, оскільки ті при наборі висоти літаком починали протікати.

Види

Прогрес не стоїть на місці. Виробники не втомлюються удосконалити свої продукти для ще більшого комфорту користувачів. Це стосується і кулькових ручок в тому числі. Яких тільки ручок немає. Є навіть такі, які можуть писати в умовах невагомості і на будь-якій поверхні, навіть на склі.

Бувають різних кольорів: найпопулярніші сині кулькові ручки, червоні, чорні та зелені. У корпусах різної форми, іноді навіть дуже незвичайною. З гумовим грипом – грубо кажучи, гумова насадка на корпус, який дозволяє добре утримувати її в пальцях без ковзання.

Крім того, є кулькові ручки для лівшів. Їх особливість полягає в тому, що кінчик такої ручки злегка зігнутий. Це дозволяє бачити людині, яка пише лівою рукою, текст і не розмазувати написане. І дітям на уроках чи вдома тепер не потрібно вигинатися, щоб побачити, що і як вони написали.

Для школярів дуже корисним стало ще один винахід – ручка «пиши-стирай». Її чорнило в разі помилки можна стерти спеціальною гумкою або наконечником.

Кулькова ручка може бути одноразовою і зі змінним стрижнем. Другий варіант, безумовно, економічніше. Також, кулькова ручка буває автоматичної і немає. Товщина лінії може становити 0,7 мм або 1,0 мм – це вже кому як подобається.

І найголовніше – кулькова ручка – найбільш доступний варіант пишуть ручок. Її ціна дуже демократична.

Серед усього цього розмаїття ви завжди зможете вибрати канцелярську ручку за смаком.