Відмінні риси справжнього німця (23 фото)

340

Далі вас чекають цікаві особливості, які притаманні більшості людей, які народилися і виросли в Німеччині, від людей з інших країн світу.

1. Донер-кебаб ваше спасіння в три години ночі. Використовується в якості предотвратителя похмілля. І ви абсолютно впевнені в тому, що це чисто німецький винахід. Інтеграція іммігрантів у німецьку культуру не працює!

2. Ефективність — ваше друге ім’я.

Працюєте за кордоном в міжнародній компанії? Майже напевно вас ненавидять всі колеги. Чистокровний німець вирішує всі свої завдання в найкоротші терміни і кидає боса у відчай, вимагаючи нові завдання. Серйозні спроби працювати повільніше провалюються – німецька ефективність у ваших генах.

3. Ліфти – це місце тиші.

Є неписане правило в Німеччині: ви не дивіться на інших людей в ліфті, і, розуміється, ви з ними спілкуєтеся. Навіть якщо ви їдете в ліфті з друзями, то зазвичай там повисає незручна пауза, яку ніхто не сміє порушити.

4. Ви ніколи, ніколи не наступаєте на газони.

Навіть якщо ви гуляєте в одному з небагатьох парків, де відсутній знак, що забороняє наступати на газон, ви буквально відчуваєте себе злочинцем, просто ступаючи по траві.

5. Є тільки один вид правильного хліба.

Справжній хліб темний, з хрусткою скоринкою і м’який усередині, це ж очевидно. Білий хліб, будь то багет або чіабатта зовсім не те. Коли ви подорожуєте по світу або переїжджаєте за кордон, то для вас немає нічого бажанішим, ніж традиційна німецька випічка.

6. Ви найгірший кошмар кожного господаря вечірки.

Якщо вас запросили на вечірку в 7 вечора, наприклад, в Іспанії, то як звичайного німця вас, ймовірно, можна виявити в 6.50 вечора, прогулюється навколо кварталу, тому що ви не хочете прибути занадто рано. Потім телефонує у двері 6.55 вечора. Стовідсотково господар вечірки не відкриє двері відразу – він ще в душі і навіть не почав готувати будинок для вечірки.

7. Вираз «приблизно в сім» змушує вас здригатися.

Тут або 7:00 та 7:05 або 7:10. Для вас «приблизно в сім» це просто виправдання для непунктуальних людей, які не можуть керувати своїм життям. Зазвичай ви просто злитеся, що вам самому не вдається бути десь «приблизно в сім». Ви завжди будете там в 6:55. Незважаючи на те, що ви відправляли текст з щирими вибаченнями, що ви, ймовірно, запізнитеся, ви все одно прибудете на місце в 6:55.

8. У вас є тверде думка про пиво.

Правда, вона сильно варіюється в залежності від регіону народження і десь трохи схоже на релігію. У той час як в Кельні воліють пити Kölsch в стаканчиках по 0,2 л, жителі Бремена п’ють Pils відразу по 0,33 л. Баварці не проміняють їх Helles в літровій гуртку ні на що інше. Такий підхід може призвести до серйозних внутрішніх конфліктів: коли хтось із Кельна пробує замовити пиво в Мюнхені, його, ймовірно, виженуть з бару швидше, ніж баварець встигне сказати “Lederhosen “.

9. Три пива замість шніцеля.

Пиво в Німеччині вважається їжею, а не алкогольним напоєм. Баварська прислів’я говорить: поживна цінність 3 кухлів пива прирівнюється до повноцінного обіду. Випити одну-дві кухлики під час обідньої перерви і потім повернутися до роботи цілком природно для вас.

10. Ви постійно скаржитеся на німецький сервіс.

Ви справді переконані, що немає гіршого обслуговування клієнтів, ніж у Німеччині. Втім, варто вам побувати, наприклад, в Угорщині чи Франції, а після повернення ви готові розцілувати кожного касира, який злегка посміхнувся тобі, просто з вдячності за їх дружелюбність.

11. Манери за столом дуже важливі для ваших батьків.

“Не говори з набитим ротом! Сядь прямо! Прибери лікті зі столу!” Приємно обідати разом з німецькими батьками, чи не так?

12. Ви маніяк розділення сміття.

У вас багато сміттєвих баків, але вам би не завадив додатковий: органічні відходи, папір, пластик, біле скло, зелене скло, коричневе скло, звичайне сміття…. Ви вважаєте абсолютно нормальним вимити порожні упаковки від йогурту перед тим їх викинути в певний сміттєвий бак.

13. Ви злитеся, що вам довелося платити за навчання.

Навчання в університеті раніше було безкоштовно поки деякі землі не прийняли рішення ввести оплату за навчання до €500 за семестр. Після декількох років громадський протестів воно було скасовано. Однак, ці кілька років коштували вам півтори-дві тисячі євро, які ви краще б витратили на пиво і телевізор із плоским екраном.

14. Принаймні одному з ваших друзів-студентів 33 роки.

Ні, він не викладає або отримує докторську ступінь. Він витрачає час на те, щоб знайти правильний напрямок у житті. Для цього він змінив фахом від археології до філософії, від бізнес-досліджень до китаєзнавства. Нарешті, знайшов — вивчення історії мистецтва Узбекистану 9 століття. На жаль, з введенням міжнародної ступеня бакалавра та магістра в Німеччині, вимоги до складання певних нормативів посилилися, і такий спосіб життя зустрічається все рідше і рідше.

15. Ви дотримуєтеся правил дорожнього руху.

Ви ніколи не перетнете вулицю на червоне світло світлофора. Ніколи. Навіть пішки, вночі, навіть якщо в радіусі двох кварталів не видно жодної машини. Занадто великий ризик втратити водійських прав, якщо зловлять на порушенні в якості пішохода. На жаль, коли ви знаходитесь в інших країнах, ви чекаєте від інших людей такої ж поваги до червоного світла світлофора. Ось так ви трохи не вбили 5 людей під час недавньої поїздки по Південно-Східній Азії.

16. Страховка дає вам абсолютне відчуття захищеності.

Страхування життя, від пожежі, від стихійних лих, від інвалідності, на додаткове медичне страхування, страхування відповідальності, зміст страховки, страхування від нещасного випадку…признайтеся, у вас, принаймні, половина з них. Ви відчуваєте себе з ними настільки добре захищених, що вас не бентежить витрачена половина зарплати на речі, які, ймовірно, ніколи не відбудуться. Береженого бог береже.

17. Ввічливий світський розмова не для вас.

Якщо ви працюєте з людьми інших національностей, то розмова під час роботи може бути приблизно таким: “Гей, як ти?” “Добре.” “Як вихідні?” “Чого ти хочеш? У мене немає часу на це!” Остання фраза, як правило, ви вимовляєте про себе. Не те, щоб ви соціопат, просто ви вважаєте, що ваш час занадто цінне, щоб витрачати його на люб’язності. Ми б не дотягли до нашого економічного дива з дозвільними балачками, в кінці кінців.

18. Національна гордість змушує вас почувати себе некомфортно.

Німці досі травмовані своєю історією. Незалежно від того, в якій країні ви перебуваєте, публічно розміщуються національні прапори або відкриті прояви патріотизму здаються дивними. І єдиний випадок, коли ви не ловите несхвальні погляди при монтажі німецького прапора на балконі – це під час чемпіонату світу з футболу.

19. Озеро або ставок це райське містечко вашого дитинства.

В кожному німецькому місті є, принаймні, один водойма. З тих пір запах сонцезахисного крему викликає у вас ностальгію за тим незабутнім дні безтурботного веселощів з друзями і морозивом, проведеними у води.

20. Ви дивитеся «Дев’яностий день народження, або Вечеря на одного» кожен новий рік.

Це британський скетч про бабусю, яка святкує свій день народження. На жаль, всі її друзі мертві. На щастя літня дама не найкмітливіша, так що не розуміє, що дворецький відіграє всіх її друзів і в результаті повністю знемагає. Яка зв’язок з новим роком? Без поняття. Однак, вас не хвилює, що деякі німецькі традиції не мають сенсу.

21. Ви напевно двомовний.

Ви говорите на своєму регіональному діалекті і на класичному німецькому. Враховуючи, що в Німеччині існує понад 20 різних діалектів, Hoch Deutsch допомагає спілкуватися зі своїми однокурсниками–німцями з інших федеральних земель. Інакше баварець не зможе спілкуватися з фрисландцем без перекладача. Адже ці діалекти насправді відносяться до двох різних гілок німецької мовної сім’ї.

22. Ви ніколи не чули “обмеження швидкості” і “траса” в одному реченні.

Так, по великій частині на німецьких автомагістралях немає ліміту швидкості. На жаль, ви навряд чи коли-небудь користувалися цією свободою, тому що завжди знайдеться який-небудь ідіот, який тягнеться зі швидкістю 120 км/год, блокую ліву смугу.

23. Вам добре відомо, що не існує такої речі, як типовий німець.

Різне пиво, різні різдвяні традиції, ви навіть розмовляючи на різних мовах! Тільки на пару тижнів раз у два роки вся країна стає єдиною завдяки вічної магії футбольних чемпіонатів.