Останні новини України сьогодні — 7 липня 2019

305

Огляд: останні новини України та Південно-Східної України сьогодні 7 липня 2019.
«Розгляд нереально»: може петиція партії Порошенко вплинути на повернення Росії в ПАРЄ
Партія «Європейська солідарність», яку очолює Петро Порошенко, оприлюднила петицію на адресу ПАРЄ із закликом скасувати рішення про поновлення повноважень російської делегації. Двома тижнями раніше це рішення спровокувало кризу у відносинах України і Ради Європи. Також Порошенко агітує європейців ввести додаткові санкції проти Росії. На думку експертів, петиція в першу чергу розрахована на українського виборця, якому перед виборами в Раду екс-президент намагається продемонструвати прагнення нібито захистити інтереси країни. Однак насправді дії Порошенко, навпаки, можуть лише зашкодити інтересам України, вважають аналітики.

Партія екс-президента України Петра Порошенко «Європейська солідарність» агітує українців підписати петицію, що вимагає від Парламентської асамблеї Ради Європи скасувати рішення про відновлення прав російської делегації у цьому міжнародному органі.
«МИ ЗАКЛИКАЄМО ВИСОКОПОСТАВЛЕНИХ ЧЛЕНІВ ПАРЄ СКАСУВАТИ РІШЕННЯ ПАРЛАМЕНТСЬКОЇ АСАМБЛЕЇ ПРО ВІДНОВЛЕННЯ ПРАВА ГОЛОСУ ТА УЧАСТІ РОСІЇ», — ПОВІДОМЛЯЄТЬСЯ НА САЙТІ ПОЛІТОБ’ЄДНАННЯ.
З проханням підтримати петицію до громадян України звернувся і особисто Петро Порошенко. Тим не менш за два дні підписи під документом поставили лише 12,5 тис. осіб.
Последние новости Украины сегодня — 7 июля 2019 украина
Петро Порошенко
@poroshenko
Закликаю українців підписати петицію до ПАРЄ із вимогою скасувати рішення про повернення російської делегації.
Підпиши петицію до ПАРЄ! Захисти Україну! https://bit.ly/2LzXEHH

Також «Європейська солідарність» закликає Парламентську асамблею Ради Європи ввести санкції проти Росії за невиконання рішення Міжнародного трибуналу ООН з морського права про звільнення українських моряків, затриманих у минулому році за порушення російського кордону в Керченській протоці. Москва раніше наголошувала «відсутність у арбітражу юрисдикції» розглядати інцидент.
Одночасно партія Порошенко радить європейцям не знижувати тиск на РФ, стверджуючи, що скасування будь-яких обмежувальних заходів «є ознакою ослаблення міжнародної коаліції на підтримку України».
Нагадаємо, 26 липня Парламентська асамблея Ради Європи прийняла резолюцію, в якій підтвердила в повному обсязі повноваження російської делегації. За день до цього ПАРЄ запросила Росію взяти участь у червневій сесії організації.
Відновлення повноважень РФ у цій міжнародній структурі спричинило бурхливу реакцію з боку делегацій України, Грузії, Литви, Естонії і Латвії. В знак протесту вони покинули зал засідання ПАРЄ. До них приєдналися деякі представники Словаччини та Польщі.
Україна також відкликала посла при Раді Європи «для консультацій» і заявила про припинення своєї роботи в Парламентській асамблеї, а пізніше відмовилася приймати спостерігачів ПАРЄ на дострокових парламентських виборах і скасувала зустріч наглядової місії організації з президентом Володимиром Зеленським.
РФ є членом Ради Європи з 1996 року. У 2014 році російську делегацію позбавили права голосу в Парламентській асамблеї і ряду інших повноважень за возз’єднання Криму з Росією. Москва, у свою чергу, перестала брати участь у засіданнях ПАРЄ і припинила перераховувати членські внески в бюджет організації.
Перекладання відповідальності
Як зазначив в інтерв’ю RT політолог Ростислав Іщенко, петиція Порошенко проти повернення Росії в ПАРЄ в першу чергу націлена на українського виборця.
«ВОНИ НАМАГАЮТЬСЯ ЗІБРАТИ ЯКОМОГА БІЛЬШЕ ГОЛОСІВ, І ЦЕ НІЯКИМ ЧИНОМ НЕ СТОСУЄТЬСЯ РАДИ ЄВРОПИ. ЦЕ ЕЛЕМЕНТ ВНУТРІШНЬОПОЛІТИЧНОЇ БОРОТЬБИ ТА МОБІЛІЗАЦІЇ СВОГО ЕЛЕКТОРАТУ, — ЗАЗНАЧИВ В ІНТЕРВ’Ю RT ІЩЕНКО. — НІБИТО ВОНИ БУДУТЬ БОРОТИСЯ ЗА ПРАВА УКРАЇНИ, ЯКИМИ ЗНЕХТУВАВ ПРЕЗИДЕНТ ЗЕЛЕНСЬКИЙ».
Екс-президент України Петро Порошенко одразу ж після відновлення повноважень Росії в ПАРЄ почав активно використовувати цей привід для критики нової влади республіки. «Раніше ми таких ударів не пропускали», — написав він у своєму Facebook 25 червня.
28 червня Порошенко заявив, що повернення Росії в ПАРЄ — перший крок «для того, щоб росіяни почали домагатися визнання незаконною анексії Криму та окупації Донбасу».
Інший представник Європейської солідарності», віце-спікер Верховної ради Ірина Геращенко, розкритикувала президента Володимира Зеленського за те, що напередодні доленосного засідання ПАРЄ він відмовився зустрітися з українською делегацією та узгодити позиції щодо питання повернення Росії в європейську структуру. А на думку голови делегації, депутата «Європейської солідарності» Володимира Ар’єва, Зеленський взагалі повинен був проконсультуватися з цього питання з Порошенком, який підказав би правильне рішення.
Віце-прем’єр України В’ячеслав Кириленко, також висувається на дострокових виборах у Раду від партії Порошенка, назвав повернення Росії в ПАРЄ наслідком «президентських виборів на Україні і бездіяльності нового президента».
Однак сам Володимир Зеленський заявив, що не міг вплинути на рішення про повернення Росії в ПАРЄ, так як воно було прийнято «вже давно». «Я робив все, що я можу, але все це вже було постфактум», — виправдовувався Зеленський.
У свою чергу, голова Адміністрації українського лідера Андрій Богдан звинуватив у трагедії Петра Порошенка.
«Реакція ПАРЄ — це реакція світу на поведінку Порошенко. Це рішення було прийнято вже давним-давно, до нашої перемоги. Він всіляко намагався відстрочити, він не боровся з рішенням він боровся з датою його прийняття», — заявив 1 липня Богдан в інтерв’ю РБК-Україна.
Последние новости Украины сегодня — 7 июля 2019 украина

  • globallookpress.com
  • Tarasov/ZUMAPRESS.com

При цьому Дмитро Разумков — голова партії Зеленського «Слуга народу» — розкритикував поведінку української делегації в ПАРЄ, заявивши, що «це неконструктивно, неправильно — розвернутися і піти».
Як зазначив в інтерв’ю RT доцент МДІМВ Кирило Коктиш, експлуатація теми інтеграції з Європою — один з головних ковзанів програми Порошенко. Він навіть назвав свою партію так, щоб при скороченні виходило ЄС, нагадав експерт, і тепер екс-президент свої «успіхи» на цьому поприщі протиставляє політику нової адміністрації України.
«У Порошенка просто немає інших тем, крім європейської, які він міг використовувати з успіхом для себе, — заявив Коктиш. — Так, на якусь частину українців це вплине, але навряд чи дасть щось більше».
Слабкі перспективи
На думку експертів, на міжнародному рівні петиція партії Порошенко приречена на провал.
«Розгляд цієї петиції в ПАРЄ нереально. Хто такий Порошенко? Він тепер всього лише приватна особа», — стверджує Кирило Коктиш.
26 червня демарш української делегації в ПАРЄ підтримало лише обмежена кількість країн, але навіть вони не готові йти на конфлікт з організацією, відзначають експерти.
Последние новости Украины сегодня — 7 июля 2019 украина

  • AFP
  • FREDERICK FLORIN

Так, Словаччина, яку спочатку Київ записав у свої союзники, відхрестилася від підтримки України. Польща обмежилася гнівними заявами, повідомивши, що готує «спільну резолюцію» ряду країн з цього питання. А МЗС Латвії і зовсім заявив, що країна не буде за прикладом України припиняти участь у діяльності ПАРЄ. За словами прем’єра Естонії Юрі Ратаса, уряд його країни не підтримує вихід з Парламентської асамблеї у відповідь на повернення туди російської делегації. Про продовження роботи у цьому міжнародному органі заявили також представники Литви та Грузії.
Навіть глава британської делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи Роджер Гейл, хоча і засудив повернення Росії в Парламентську асамблею, зазначив, що Україна не повинна відмовлятися від участі в діяльності цієї структури.
Що ж стосується самої України, то міністр закордонних справ країни Павло Клімкін та представник Києва в Раді Європи Дмитро Кулеба заявили, що повернення Росії в Парламентську асамблею стало результатом настрою європейських країн на «нову нормальність» і примирення у відносинах з РФ. На думку українських дипломатів, Києву тепер доведеться жити в іншій реальності.
«ДЕЛЕГАЦІЇ КРАЇН ПРИБАЛТИКИ ВИЙШЛИ РАЗОМ З УКРАЇНОЮ З ЗАЛУ, АЛЕ ЧЕРЕЗ П’ЯТЬ ХВИЛИН ПОВЕРНУЛИСЯ І СКАЗАЛИ, ЩО ПОГАРЯЧКУВАЛИ, І ЇХ НЕ ТАК ЗРОЗУМІЛИ. ДУМАЮ, УКРАЇНА ТЕЖ НЕ ПОСМІЄ ВИЙТИ З ПАРЄ», — ВВАЖАЄ КИРИЛО КОКТИШ.
На думку Ростислава Іщенка, нинішня ініціатива Порошенко може тільки нашкодити Україні.
«Навіть при всій недалекість українських політиків вони чудово розуміють, що якщо в Європі склався консенсус з приводу повернення Росії, то ніяка петиція Україні не допоможе, скоріше навіть зашкодить, бо буде дратівливим чинником, — стверджує політолог. — Але у Порошенка внутрішньополітичні міркування превалюють над зовнішньополітичними і навіть діють на шкоду інтересам Києва на міжнародній арені».
«Дуже наївний жест»: чи зможе Зеленський з допомогою Трампа зупинити «Північний потік — 2»
Український президент Володимир Зеленський має намір звернутися до лідера США Дональду Трампу з пропозицією вирішити питання будівництва газопроводу «Північний потік — 2» на користь України. За словами Зеленського, глави Німеччини та Франції не беруть до уваги позицію України в цьому питанні. Заява прозвучала на тлі звинувачень українського МЗС на адресу європейських країн у тому, що вони можуть почати вирішувати енергетичні проблеми «за рахунок інтересів України. На думку експертів, ініціатива Зеленського заздалегідь приречена на провал. США навряд чи на прохання Зеленського введуть санкції, які ускладнять їх відносини з європейськими союзниками. На економічну підтримку Вашингтона Києву також розраховувати не варто.
Последние новости Украины сегодня — 7 июля 2019 украина
Президент України Володимир Зеленський заявив, що завдяки посередництву президента США Дональда Трампа зможе домогтися вирішення питання з будівництвом газопроводу «Північний потік — 2» на користь України. Про це український лідер заявив 6 липня під час візиту до Львова.
«ЄДИНЕ РІШЕННЯ ЦЬОГО ПИТАННЯ — У МЕНЕ БУДЕ ЗУСТРІЧ У СПОЛУЧЕНИХ ШТАТАХ З ПРЕЗИДЕНТОМ США. ЦЕ ЄДИНИЙ ЧОЛОВІК, ЯКИЙ, Я ВПЕВНЕНИЙ, ВИРІШИТЬ ЦЕ ПИТАННЯ В БІК УКРАЇНИ», — СКАЗАВ ВІН.
Говорячи про позиції європейських країн, український президент підкреслив, що питання про будівництво газопроводу «вирішено вже давно, дуже давно», так само як і відбулося нещодавно повернення Росії в ПАРЄ.
«Нас ніхто не питає. Я думаю, що ні пані Меркель, ні пан Макрон не будуть впливати на продовження будівництва «Північного потоку». Оскільки на них впливає локальний бізнес, і вони з цим нічого зробити не можуть», — заявив Зеленський.
Нагадаємо, 17 червня президент України зустрічався в Парижі з президентом Франції Еммануелем Макроном, а на наступний день в Берліні з канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Під час брифінгу з німецьким лідером Зеленський зазначив, що позиція України з приводу реалізації «Північного потоку — 2» є «діаметрально відмінною від німецької. Берлін підтримує будівництво магістрального газопроводу, в той час як Київ традиційно виступає проти проекту, який дозволить поставляти газ в Європу в обхід України.
Газопровід «Північний потік — 2» з пропускною здатністю 55 млрд кубометрів газу в рік повинен почати працювати в кінці 2019 року. У його будівництві беруть участь найбільші європейські компанії, включаючи французьку ENGIE, австрійську OMV, британо-голландської Royal Dutch Shell і німецькі Uniper і Wintershall.
Київ же, як зазначив напередодні в інтерв’ю німецькій газеті Freie Presse посол України у ФРН Андрій Мельник, побоюється зупинки транзиту газу через свою територію після введення в експлуатацію газопроводу. У такому разі, за його словами, український бюджет недорахується $3 млрд на рік, що знищить «успіхи зростання останніх років».
Жест відчаю
Раніше представник США по Україні Курт Волкер заявив, що США чекають візиту Зеленського. При цьому він уточнював, що «дата ще не призначено».
12 червня на зустрічі з президентом Польщі Анджеєм Дудою лідер США Дональд Трамп пригрозив ввести санкції проти учасників «Північного потоку — 2» і запропонував європейцям купувати американський скраплений газ.
Последние новости Украины сегодня — 7 июля 2019 украина

  • Американський танкер з СПГ в польському порту Свіноуйсьце
  • Reuters
  • Agencja Gazata/Cezary Aszkielowicz

В кінці червня комітет у закордонних справах палати представників конгресу США схвалив законопроект про санкції проти учасників проекту «Північний потік — 2» і «Турецький потік» нібито в інтересах енергобезпеки Європи.
Як зазначив в інтерв’ю RT український політолог і економіст Олександр Дудчак, «заклик Зеленського до Трампу швидше нагадує прохання васала до сеньйору» і заснований на нерозумінні мотивів протидії американців «Північному потоку— 2», які відрізняються від тих мотивів, які керують Україною.
«ЗВЕРНЕННЯ ЗЕЛЕНСЬКОГО ДО ТРАМПУ — ДУЖЕ НАЇВНИЙ ЖЕСТ, ЯКИЙ ВИРАЖАЄ ВІДЧАЙ КИЄВА. СЕНСУ В НЬОМУ НІЯКОГО НЕМАЄ, — ЗАЯВИВ ДУДЧАК В БЕСІДІ З RT. — СПОЛУЧЕНІ ШТАТИ ДІЙСНО ВИСТУПАЮТЬ ПРОТИ БУДІВНИЦТВА «ПІВНІЧНОГО ПОТОКУ — 2». АЛЕ СПРАВА НЕ ТІЛЬКИ В ЦЬОМУ. США НЕ ЗАЦІКАВЛЕНІ В ТРАНЗИТІ РОСІЙСЬКОГО ГАЗУ І ЧЕРЕЗ УКРАЇНУ. СТРАТЕГІЧНА МЕТА АМЕРИКАНЦІВ — ЗАВАЛИТИ ЄВРОПУ ВЛАСНИМ ГАЗОМ».
На думку джерела RT в партії «Народний фронт», щоб домогтися розташування американців, український президент може пообіцяти Трампу віддати американським інвесторам газотранспортну систему країни.
«Зеленський розраховує передати трубу американцям. Але я не думаю, що це щось змінить», — заявив RT депутат.
Про колишніх обсягах транзиту можна забути
Як відзначають експерти, США постійно говорить про необхідність протидії «Північному потоку — 2». Більш того, у президента США ще з 2017 року є право вводити санкції проти російських енергетичних проектів з законом «Про протидію супротивникам США допомогою санкцій» (CAATSA).
Однак, незважаючи на численні заяви Білого дому про альтернативний російському американському «газі свободи» і необхідності протидії Росії в енергетиці, Трамп цим правом так і не скористався.
На думку старшого наукового співробітника Інституту США і Канади Володимира Батюка, США прийняли всі можливі заходи, щоб зупинити будівництво.
«Судячи з усього, Сполучені Штати вичерпали ресурси для санкційного тиску як на Росію, так і на Європу. Не можна забувати, що глобалізація — це не порожні слова. Обмежувальні заходи, які вводяться американцями, негативно відбиваються на їх же власній економіці. США почали розуміти, що при посиленні санкцій вони можуть непомітно вистрілити собі в ногу», — заявив у розмові з RT Батюк.
При цьому, за словами експерта, у результаті США доведеться де-факто визнати право «Північного потоку» на існування.
«АЛЕ ЯКЩО СТАНЕТЬСЯ ЩОСЬ НЕЙМОВІРНЕ І ВАШИНГТОН ВСЕ Ж ПРИЙМЕ ЯКИЙСЬ НОВИЙ ПАКЕТ САНКЦІЙ ПО «ПІВНІЧНОМУ ПОТОКУ — 2», ТО ЦЕ БУДЕ ЗРОБЛЕНО ВЖЕ ТОЧНО НЕ З ПОДАЧІ ЗЕЛЕНСЬКОГО», — ВВАЖАЄ ПОЛІТОЛОГ.
У свою чергу, джерело RT в українській партії «Самопоміч» вважає, що заяви Зеленського про розмову з Трампом — передвиборчі обіцянки, які навряд чи будуть виконані.
«Через кілька тижнів в Україні відбудуться парламентські вибори, і новому президенту потрібно показати себе «сильним лідером». Дональд Трамп не буде конфліктувати з ЄС за такої слабкої країни, як Україна. Тому подібні заяви не мають нічого спільного з реальністю і розраховані на аудиторію всередині країни», — переконаний співрозмовник RT.
За словами Андрія Дудчака, з великою ймовірністю Зеленський насправді змирився з тим, що «Північний потік — 2» не зупинити, і живить надію лише на те, що американці посприяють збереженню певного обсягу прокачування палива через українську ГТС після запуску газопроводу.
Последние новости Украины сегодня — 7 июля 2019 украина

  • nord-stream2.com

«Швидше за все, деяка кількість блакитного палива буде проходити через українську ГТС, але про колишніх обсягах транзиту Київ може забути. І мабуть назавжди», — вважає політолог.
Європейський інтерес
Напередодні відомий французький експерт, екс-співробітник Генеральної дирекції казначейства Франції Себастьян Кошар на сторінках газети L Opinion назвав «Північний потік — 2» надійним маршрутом постачання газу в Європу в умовах невизначеності з транзитом через Україну. На думку французького експерта, спір «Нафтогазу» з «Газпромом» за умовами транспортування російського газу в країни ЄС загрожує Старому Світу енергетичною кризою. Франція, за його словами, може допомогти Москві і Києву досягти компромісу, але в майбутньому їй потрібно буде шукати більш стабільні рішення, частиною яких і стане «Північний потік — 2».
У Німеччині також не поспішають відмовлятися від міжнародного газового проекту, незважаючи на погрози з США і пропозицію американцями власного скрапленого газу. Неодноразові заяви на цей рахунок робили як представники уряду ФРН, так і німецькі бізнесмени. Як зазначав в кінці червня глава «Газпрому» Олексій Міллер, навіть відсутність дозволу з боку Данії на прокладку газопроводу не є критичним, і проект буде реалізований в строк.
«Петро Порошенко кілька разів піднімав питання «Північного потоку — 2» на зустрічах з канцлером Німеччини Ангелою Меркель і навіть загрожував посиленням конфлікту з Росією після його запуску, але це не дало результату. Економічні переваги від реалізації цього проекту значно вище, тому заяви Києва залишилися без уваги, — розповів RT джерело в партії «Європейська солідарність» (партії Петра Порошенка. — RT), додавши, що через деякий час варто очікувати охолодження у відносинах України і ЄС.
Заяви Володимира Зеленського про те, що в Європі Україну «ніхто не запитує», прозвучали на тлі загострення відносин між Києвом та країнами Євросоюзу, в більшості своїй проголосували за повернення Росії в Парламентську асамблею Ради Європи, а також напередодні запланованого на 8 липня в Києві саміту Україна — ЄС.
Так, 25 червня міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що відновлення прав Росії в ПАРЄ — це сигнал настрою європейців на «нову нормальність» у відносинах з Москвою. На його думку, таку позицію поділяє «добра половина, а то й більше, європейських країн і політиків». Глава української дипломатії також заявив, що в найближчому майбутньому європейські країни можуть почати вирішувати питання «Донбасу та енергетичної незалежності, наприклад газового транзиту, за наш рахунок».
Последние новости Украины сегодня — 7 июля 2019 украина

  • Reuters
  • Valentyn Ogirenko

«Після розпаду СРСР в очах Європи Україна здобула статус транзитера, якому не можна довіряти. Європі набридли постійні скандали з-за вкраденого газу. «Північний потік — 2» — спроба остаточно позбутися від такої співпраці. Це чиста прагматика, — зазначає Андрій Дудчак. — Але ЄС намагається дистанціюватися від Києва і в політичному відношенні. Я думаю, що Європа пошкодувала, що підтримала «майдан», в результаті якого до влади прийшли хами і клоуни, часто не добирають влаштовувати провокації і істерики в ПАРЄ».
«ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ ДУМАВ, ЩО ЄС ЙОГО ПІДТРИМАЄ В ПАРЄ. АЛЕ РОСІЙСЬКУ ДЕЛЕГАЦІЮ ПОВЕРНУЛИ, ЗЕЛЕНСЬКОГО ЗВИНУВАТИЛИ У ПРОВАЛІ РОБОТИ НА МІЖНАРОДНІЙ АРЕНІ, НОВОМУ ПРЕЗИДЕНТУ ДОВЕЛОСЯ ВИПРАВДОВУВАТИСЯ. ЦЕЙ ФАКТ ЙОГО ДУЖЕ РОЗЧАРУВАВ. ТЕПЕР ВЕЛИКІ НАДІЇ ВІН ПОКЛАДАЄ НА ЗУСТРІЧ З ДОНАЛЬДОМ ТРАМПОМ», — ПОЯСНИВ У РОЗМОВІ З RT ДЖЕРЕЛО В ОТОЧЕННІ ПРЕЗИДЕНТА.
Однак, як вважає Володимир Батюк, США не будуть поспішати рятувати Україну, якщо в результаті дій Києва транзит газу через країну припиниться повністю.
«Я сумніваюся, що американці нададуть Києву економічну підтримку після скорочення обсягів транзиту російського газу, а без блакитного палива «агресора» Україні доведеться дуже важко», — резюмував політолог.
«Хоч би від передозу до імпічменту не помер». Зеленський здивував поведінкою на нараді — він обертав очима і постійно озирався
Последние новости Украины сегодня — 7 июля 2019 украина
Володимир Зеленський здивував неадекватною поведінкою на нараді — він обертав очима і постійно озирався. «Хоч би від передозу до імпічменту не помер», — коментують користувачі.
Президент України Володимир Зеленський здивував користувачів Мережі дивною поведінкою на Закарпатської митниці, совещение він провів у суботу, 6 липня, а після видеовариант бесіди чиновників був опублікований на YouTube.
В кадрі — невеликий зал, сам Зеленський, голова фіскальної служби і кілька інших представників української влади. Один за іншим доповідачі говорять про свою роботу, а Зеленський переводить погляд з одного на іншого. При цьому, обертає очима так сильно, що здається, ніби це проста дія варто йому великих праць. Розглядаючись, Зеленський киває, то хапається за голову. І ще одна деталь — президент постійно п’є воду зі склянки. Думки користувачів розділилися. Одні вважають, що президент вжив якісь заперещенные препарати. Інші наполягають, що він просто перевтомився.
«Не дарма не хотів здавати аналізи», — коментує Марина Соловйова.
Последние новости Украины сегодня — 7 июля 2019 украина
До речі, поведінка Зеленського нагадало деяким і інцидент з нардепом Дмитром Добкіним. Ролик в мережі навіть отримав назву «Зеленський зіграв Добкіна-молодшого». Справа в тому, що Добкін в 2016 році, перебуваючи в залі українського парламенту, ховався за колону і поводився дивно. Утім, у коментарі пресі він заявив, що наркотиків не вживав, а то просто вирішив пожартувати, то убезпечити себе від чогось…
Як би там не було, глядачі Зеленського продовжують дискусію.
«АБЫРВАЛ!!!!! вони реально обдолбаные!!! це жесть,-шо жирний,шо приз))) Люди! Це прихід)», — пише eva eva.
«Ось як Добкін молодший у ВР. ТАК !!! ПІД КАЙФОМ 100 % !!!!!!», — каже Oma Lankwitz.
«Нудно йому там, ні разу не цікаво. Слова не всі зрозумілі, якісь люди чужі… Дитині навіть смартфон з собою, щоб пограти, не дали», — зазначає Tatyana *******.
«Що це його так штирить? І все водичку п’є є. Хоч бі від передозу до імпічмента не помер», — додає Лариса Курманова українською, висловлюючи надію, «хоч би не помер від передозування до імпічменту».
Последние новости Украины сегодня — 7 июля 2019 украина
Розстріли в українській армії: Азовці знищені «з ідеологічних розбіжностей», боєць ВСУ убитий по п’яні
Последние новости Украины сегодня — 7 июля 2019 украина
У Донбасі солдатів ВСУ розстріляв бійців «Азова» — поранення отримали двоє з-за «ідеологічних розбіжностей». Днем раніше загинув ще один військовий української армії — «по п’яні», як розповів представник ЛНР.
Боєць Збройних сил України (ЗСУ) розстріляв групу укронацистов «Азова» — щонайменше, у неї було дві людини. Обидва азовца отримали поранення і були доставлені в лікарню. Як розповів представник народної міліції ЛНР Іван Филипоненко, конфлікт між азовцами і бійцем ВСУ стався на ідеологічному грунті.
Боєць ВСУ — Єлістратов, належить до 30-й бригаді. Разом з «Азовом», діяльність якого заборонена в Росії, він виконував завдання в районі Новолуганского. У якийсь момент спору чоловік зняв автомат із запобіжника і відкрив вогонь по своїм опонентам. Цей інцидент стався 5 липня, але був і інший.
4 липня між військовослужбовцями української армії також стався конфлікт. Бійці ЗСУ разом розпивали спиртні напої, почалася сварка, в результаті якої смертельне поранення отримав військовий з першого батальйону 54-ї бригади ЗСУ. До речі, командування не доповів наверх про такий характер конфлікту. В офіційній версії, як каже Филипоненко, зазначено, що боєць ВСУ убитий в результаті обстрілу з боку ЛНР. Це неправда, резюмує представник республіки.

Джерело: http://vipstatus.kiev.ua/