Китайські вчені виявили останки стародавніх людей, які жили близько 300 тис. років

206


Хефей, 25 травня /Синьхуа/ — Китайські палеонтологи виявили на місці розкопок в повіті Дунчжи пров. Аньхой /Східний Китай/ понад 30 викопних решток давніх людей, що жили близько 300 тис. років тому .
Вчені також виявили більше 100 кам’яних артефактів, які використовували стародавні люди, а також фоссилии понад 40 видів ссавців тварин. Очікується, що нові відкриття дадуть можливість для вдосконалення знань про те, як еволюціонували древні люди, що жили в Східній Азії, повідомили палеонтологи.
Останки і артефакти були виявлені під час археологічних розкопок, які тут проходять вже близько 15 років. Вчені вважали , що на цьому місці раніше була зруйнована печера, сказала У Сюцзе, член дослідницької групи, професор Інституту палеозоологии хребетних і палеоантропології Китайської академії наук.
«У печері ми не тільки виявили велику кількість останків стародавніх людей, але і знайшли безліч свідчень про поведінку давніх людей, що допомагає розкрити сцени їх життя», — зазначила вона.
У число виявлених старожитностей входить людський череп періоду Середнього плейстоцену /від 781 тис. до 126 тис. років тому/, де збереглася майже повна структура особи, велика частина головного мозку і одна сторона нижньої щелепи.
Руїни вперше були виявлені в 2004 році, коли місцевий селянин помітив скам’янілості ссавців тварин під час будівництва кошари. Перші розкопки на місці були проведені влітку 2006 року, в результаті чого була виявлена частинка людської лобової кістки, корінний зуб і кам’яні артефакти.